Reklama - Bieszczadnik
Ursa Maior

Bieszczadnik” skierowany jest do szerokiego kręgu odbiorców, a w znacznej mierze do turystów odwiedzających region polskiej części Karpat Wschodnich. Magazyn pełni funkcję informacyjną oraz zawiera ciekawe artykuły z różnych dziedzin, od zagadnień przyrodniczych poprzez historię, rzemiosło do spraw prawno-finansowych, publicystykę, a także krótkie i praktyczne informacje o nowościach turystycznych w szeroko rozumianym regionie polskich Bieszczadów.

W wersji drukowanej cechuje się wysokiej jakości składem, wydrukiem i szatą graficzną. Nakład podstawowy to 5 tysięcy egzemplarzy. Około 80% przeznaczone jest do sprzedaży detalicznej, a pozostała część do bezpłatnej dystrybucji w celach promocyjnych. Dostępny w całych Bieszczadach, punktach sprzedaży detalicznej w powiatach leskim, bieszczadzkim i sanockim oraz we wszystkich punktach Empik na terenie Polski. Dostępny również w wersji cyfrowej przez e-Kiosk.pl i eGazety.pl.

Dane techniczne:
Format: 230x290 mm
Druk: pełen kolor na papierze kreda matowa, 4+4
Objętość: co najmniej 32 strony

Zainteresowanych reklamą w wersji drukowanej i/lub umieszczeniem banneru na naszej stronie internetowej prosimy o kontakt pod adresem redakcji.